Today's Deals
Help Guides
Download App
Gourmet
Gold Savoury Cake Mixed
85g
8
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£3.75
£0.55 per 100g
VISIT
Morrisons
£3.75
£0.55 per 100g
VISIT
Ebay
£4.59
£10.98
£0.68 per 100g
VISIT
Tesco
£4.95
£0.73 per 100g
£3.75 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£5.00
£0.74 per 100g
VISIT
Waitrose
£5.10
£0.75 per 100g
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Gourmet prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.75
Usually
£4.95
£3.75
Supermarket Alternatives
Morrisons
Cat Food Fish & Meat Chunks In Jelly
£8.95
Sainsbury's
Delicious Recipes Chicken Collection in Sauce 1+ Years Adult Cat Food 70g
£9.25
£1.10 per 100g
Tesco
Tesco Adult Cat Poultry Selection In Jelly 100g
£9.49
£0.20 per 100g
Waitrose
Waitrose White Tuna In Gravy
£1.15
Good to know
Complete pet food for adult cats
Made with high quality ingredients
Delicately chopped pieces with beef, chicken or other flavours
Carefully seasoned with just a hint of sauce
No added colourants, artificial flavourings or preservatives
Delicious in every bite
see more
Reviews
4.8
116 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
"This is the only variety of Gourmet that my cat likes and it is very difficult to find in normal shops or it is much more expensive"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Gourmet
85g
8
Gourmet
Purina 8x8x85g Gourmet Gold Savoury Cake Meat & Veg
37
£3.75
£0.55 per 100g
85g
Gourmet
Gold Tinned Cat Food Savoury Cake with Chicken
258
£0.66
£0.78 per 100g
85g
8
Gourmet
Gold Pate Mixed Selection Cat Food
241
£3.75
£0.55 per 100g
85g
8
Gourmet
Gold Senior Cat Food Tinned Pate Salmon
75
£3.75
£0.55 per 100g
85g
48
Gourmet
Gold Savoury Cake Wet Adult Cat Food Meat And Fish
£21.99
£0.54 per 100g
85g
8
Gourmet
Nature's Creations Slow Cooked Mini Fillets Fish Selection in Gravy Cat Food
683
£3.75
£0.55 per 100g
85g
Gourmet
Gold Ocean Fish Pate Tinned Cat Food
287
£0.66
£0.78 per 100g
85g
8
Gourmet
Gold Double Delicacies Mixed Selection Cat Food
128
£3.75
£0.55 per 100g
Gourmet
Gold Pate Ocean Fish Wet Cat Food
79
£0.75
50g
6
Gourmet
Purina Gourmet Mon Petit Fish Selection Cat Food Pouches
502
£1.78
£0.59 per 100g
Related Products
400g
24
Classic
Wet Cat Food Meat And Fish In Jelly Variety Pack Cans
12
£16.09
£0.17 per 100g
85g
8
Purina One
Adult Cat Food Fish & Lamb
889
£3.45
£0.51 per 100g
48g
6
Felix
Soup Fish Selection Wet Cat Food
134
£1.85
£0.64 per 100g
70g
12
Encore
Natural Fish Selection In Broth Cat Food Tins
29
£12.00
£1.43 per 100g
85g
12
Felix
ORIGINAL Senior Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food
333
£3.62
£0.35 per 100g
75g
6
Untamed
Fish Selection Box in Jelly Cat Food
7
£8.00
£1.78 per 100g
85g
40
Harringtons
Mixed Selection Wet Cat Food in Jelly Multi Pack
2
£14.99
£0.44 per 100g
85g
48
Iams
Land & Sea Collection in Jelly 1+ Years (4.08kg)
£16.49
£0.40 per 100g
85g
12
Felix
Original Mixed Selection in Gravy Wet Cat Food
295
£3.62
£0.35 per 100g
Felix
ORIGINAL Fish Selection in Jelly Wet Cat Food
141
£3.95
Related Searches
Gourmet
Cat Foods
Cat Food Pouches