Today's Deals
Help Guides
Download App
Lily's Kitchen
Scrumptious Duck & Venison Sausages for Dogs
70g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£2.90
£3.90
£4.14 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.95
£3.70
£4.21 per 100g
VISIT
Tesco
£3.70
£5.29 per 100g
4 FOR 3
VISIT
Ebay
£3.89
£5.56 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lily's Kitchen prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.90
Usually
£3.70
£2.90
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Sausages with Venison & Tripe
£1.40
Tesco
Tesco Tasty Treats Dog Sausages Rich in Beef and Game 70g
£1.30
£1.86 per 100g
Sainsbury's
Dog Treats Deli Tripe Sticks
£1.60
£0.11 each
Asda
Hero 8 Twisters Rich in Chicken 120g
£1.00
£0.83 per 100g
Good to know
Complementary pet food for adult dogs 4 months+
Succulent little sausages packed with proper meat
Made with freshly prepared duck and venison
Air-dried for a chewy texture
Full of valuable protein
Grain free recipe
Natural ingredients
No added nasties
Pocket-size bags
Gently oven-baked treats
see more
Reviews
4.8
21 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lily's Kitchen
1kg
Lily's Kitchen
Wild Woodland Walk Duck Salmon & Venison Adult Dry Dog Food - Bag
8
£8.15
£0.82 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Duck Salmon & Venison Dry Dog Food
1
£19.00
£0.76 per 100g
70g
Lily's Kitchen
Chomp-Away Chicken Bites Dog Treats
31
£2.90
£4.14 per 100g
1kg
Lily's Kitchen
Chicken & Duck Countryside Casserole Adult Dry Food
12
£9.70
£0.97 per 100g
70g
Lily's Kitchen
Dog Meaty Treats Cracking Pork & Apple Sausages
9
£2.95
£4.21 per 100g
70g
Lily's Kitchen
The Best Ever Beef Mini Burgers for Dogs
22
£2.90
£4.14 per 100g
80g
Lily's Kitchen
Bedtime Biscuits for Dogs
16
£2.95
£3.69 per 100g
Lily's Kitchen
Senior Turkey & White Fish Bites Dog Treats
10
£2.90
150g
Lily's Kitchen
Wild Campfire Stew Adult Wet Dog Food for Dogs
21
£1.50
£1.00 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Complete Nutrition Adult Chicken & Duck Countryside Casserole Dry Food with Sweet Potato
16
£14.70
£0.59 per 100g
Related Products
Good Boy
Duck & Hide Twisters Dog Treats
3
£2.40
90g
Adventuros
Purina Adventuros Strips Dog Treat Venison Flavour
224
£1.24
£1.38 per 100g
90g
Scrumbles
Softies Training Treats for Dogs 3+ Months Chicken & Duck Pack
18
£2.00
£2.22 per 100g
Bella + Duke
Bella & Duke Venison Bites
1
£6.95
200g
Hollings
Pork Sausages Dog Treats
14
£4.70
£2.35 per 100g
85g
Bonkers
Dog Treats Dry BBQ Sausages
111
£2.25
£2.65 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Sausages with Venison & Tripe
183
£1.40
Good Boy
Duck & Hide Twisters Dog Treats
£6.00
Good Boy
Duck & Calcium Bones Dog Treats
2
£2.40
Waitrose Ltd
Waitrose Christmas Sausages for dogs with Turkey Goose and Duck
10
£1.50
Related Searches
Lily's Kitchen
Sausages
Snacks
Dog Treats
Treats