Today's Deals
Help Guides
Download App
McVitie's
Digestives Caramel Millionaire Slices
22g, 110g
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£1.50
£1.14 per 100g
VISIT
Asda
£1.26
£1.50
£1.15 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.50
£1.00
£1.36 per 100g
VISIT
Tesco
£1.50
£1.36 per 100g
VISIT
Poundland
£3.00
£2.73 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how McVitie's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£1.50
£1.25
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Caramel Shortcake Cake Slices
£1.45
£0.36 each
Tesco
Free From Millionaire Shortbread Slices
£3.95
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
#4 in Chocolate Digestives
#39 in Digestive Biscuits
Baked to perfection with digestive biscuits, caramel and milk chocolate
Individually wrapped
No hydrogenated vegetable oil
No artificial colours or flavours
Suitable for vegetarians
Oil palm products certified from RSPO segregated sources
Produced to stringent environmental and social criteria.
see more
Reviews
4.2
169 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
"Love these! Really tasty and so good as a quick sugary snack to keep me going! Fairly small though"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McVitie's
114.1g
5
McVitie's
Chocolate Digestive Slices with Milk Chocolate
3
£1.26
£0.22 per 100g
250g
McVitie's
Caramel Digestives
84
£1.50
£0.60 per 100g
250g
McVitie's
Caramel Digestives Milk Chocolate Biscuits
51
£2.00
£0.80 per 100g
131.8g
5
McVitie's
Hobnobs 5 Flapjacks with Milk Chocolate
247
£1.50
£0.23 per 100g
McVitie's
McVities Milk Chocolate Digestive
£2.10
266g
2
McVitie's
Milk Chocolate Digestive Biscuits Twin Pack 2x2x266g
110
£2.89
£0.54 per 100g
266g
McVitie's
Milk Chocolate Digestives
813
£1.50
£0.56 per 100g
400g
McVitie's
Family Circle 10 Biscuits
49
£2.49
£0.62 per 100g
250g
McVitie's
Jaffa Digestives Biscuits
91
£1.85
£0.74 per 100g
19g
5
McVitie's
Digestives Minis Biscuits
205
£1.00
£1.05 per 100g
Related Products
40g
9
Twix
Caramel & Milk Chocolate Twin Biscuit Snack Bars Multipack
46
£2.75
£0.76 per 100g
40g
4
Twix
Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Twin Snack Bars
37
£1.00
£0.63 per 100g
5
Cadbury
Caramel Cake Bars
53
£2.24
£0.45 each
20g, 320g
16
Twix
Biscuits
7
£1.00
£0.31 per 100g
20g
9
Twix
Chocolate Biscuit Multipack Bars
20
£2.64
£1.47 per 100g
165.6g
8
Kit Kat
KitKat 2 Finger Caramel Chocolate Biscuit Bar Multipack
24
£2.20
£0.17 per 100g
41.6g
4
Rolo
Milk Chocolate & Caramel Multipack Bars
26
£1.00
£0.60 per 100g
5
Cadbury
5 Milk Chocolate Cake Bars
17
£1.75
£0.35 each
39.4g
4
Mars
Bar
39
£2.00
£1.27 per 100g
34.5g
8
Mars
Caramel Nougat & Milk Chocolate Snack Bars Multipack (8Pack)
34
£2.00
£0.72 per 100g
Related Searches
McVitie's
Caramel Slices