Today's Deals
Help Guides
Download App
Naked
Noodle Hoisin Duck Pot Snack
78g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.18
£1.51 per 100g
VISIT
Tesco
£1.25
£1.60 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Naked prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.75
Highest
£1.18
£1.18
Supermarket Alternatives
Asda
Just Essentials Chicken & Mushroom Flavour Cup Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Tesco
Hearty Food Co Chicken & Mushroom Flavoured Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Waitrose
Waitrose Singapore Noodles for 1
£5.35
Sainsbury's
Chinese Vegetable Chow Mein Ready Meal Side For 2
£2.50
see more
Good to know
Nutritional
A Source Of Protein
Free from
Artificial Colours
Egg Noodles in Rich Hoisin Sauce with Crispy Duck Flavour
Chinese Five Spice adds depth
Ginger and Peppery backnotes
Chilli rating - mild - 1
Less than 1% Fat
Source of Protein
Less than 280 kcal
No Artificial Colours
Suitable for Vegetarians
Dried Carrot and Spring Onion
see more
Reviews
3.4
95 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Naked
78g
Naked
Noodle Thai Style Sweet Chilli Egg Noodles Pot
90
£1.18
£1.51 per 100g
78g
Naked
Noodle Chinese Style Chow Mein
78
£1.20
£1.54 per 100g
78g
Naked
Noodle Thai Green Curry Egg Noodles
64
£1.25
£1.60 per 100g
Naked
Big Eat Noodle Thai Green Curry
13
£1.00
88g
Naked
Ultimate Korean Style Chicken Noodles
136
£1.74
£1.98 per 100g
Naked
Japanese Style Chicken Yakisoba
7
£0.90
Related Products
BRAMWELLS EXPRESS
Asia Inspired Noodles Cantonese Style Hoisin Duck
£0.75
75g
Batchelors
Super Noodles Curry Flavour Noodle Pot
104
£0.90
£1.20 per 100g
75g
Batchelors
Chicken Flavour Super Noodle Pot
165
£0.90
£1.20 per 100g
100g
Batchelors
Big Super Noodles Curry Flavour Instant Noodle Pot
60
£1.00
£1.00 per 100g
87g
Nissin
Soba Cup Peking Duck Instant Cup Noodles
76
£1.50
£1.72 per 100g
100g
Batchelors
Big Super Noodles Chicken Flavour Instant Noodle Pot
158
£1.18
£1.18 per 100g
64g
Nissin
Cup Noodle Beef Five Spice Flavour
39
£1.25
£1.95 per 100g
113g
Nissin
Soba Teriyaki Instant Wok Style Noodles Big Pot
130
£1.75
£1.55 per 100g
75g
Nissin
Cup Noodles Instant Ramen Pot Japanese Seafood
115
£1.25
£1.67 per 100g
100g
Batchelors
Big Super Noodles BBQ Beef Flavour Instant Noodle Pot
126
£1.18
£1.18 per 100g
Related Searches
Naked
Noodles
Egg Noodles
Ready Meals
Bowls