Today's Deals
Help Guides
Download App
Nando's
Hot Peri-Peri Marinade & Stir Fry
260g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Nando's
Marinade Peri-Buffalo
280g
VIEW
Nando's
Coat & Cook Hot Peri Peri Marinade
VIEW
Nando's
Peri-Peri Quick Marinade Medium
VIEW
Nando's
Perinaise Peri-Peri Hot Mayonnaise
265g
VIEW
Today's Price
See how Nando's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.48
Highest
£6.99
£0.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Peri Peri Sauce 150g
£1.85
£1.23 per 100g
Asda
Hoisin Stir-Fry 170g
£1.07
£0.63 per 100g
Waitrose
Cooks' Ingredients Ketjap Manis
£1.20
Tesco
Hoi Sin Stir Fry Sauce 120g
£0.70
£0.58 per 100g
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Fiery mix of Peri-Peri, garlic, lemon and spices
Real kick
Flavour in 30 mins
Great with chicken or veggies
Peri-ometer - Hot
Gluten-Free
No Artificial Preservatives, Flavours or Colours
Suitable for vegetarians
Halal - NIHT
Kosher - KLBD
see more
Reviews
4.9
11 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"I will definitely be buying again and tying other Nando's marinades"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Nando's
Chilli Sauces
Sauces
Hot Sauces
Stir Fry Sauces