Today's Deals
Help Guides
Download App
Rustlers
All Day Breakfast Sausage Muffin
155g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.90
£1.23 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.90
£1.23 per 100g
£1.50 NECTAR
VISIT
Tesco
£1.90
£1.23 per 100g
£1.50 CLUBCARD
VISIT
Asda
£1.92
£1.45
£1.24 per 100g
VISIT
Iceland
£2.50
£1.61 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Rustlers prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£2.50
£1.90
Good to know
Sausage patty with cheese and tomato ketchup
Made with 100% British and Irish pork
Heat to enjoy
English muffin
Processed cheese slice
Sachet of tomato ketchup
Finest quality British and Irish pork
Expertly grilled
Crisping sleeve
No need to toast bun
see more
Reviews
3.7
40 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
"They are not quite as good as a fast food breakfast but given that they are closed at the moment"
"These are really good - everything about it including the Muffin are spot-on"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rustlers
190g
Rustlers
Quarter Pounder & Cheese Standard
52
£1.85
£0.97 per 100g
237g
Rustlers
Flame Grilled Double Decker Cheese Burger
34
£3.00
£1.27 per 100g
172g
Rustlers
Flame Grilled Cheese Burger The Essential
18
£2.00
£1.16 per 100g
166g
Rustlers
The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish
9
£1.92
£1.16 per 100g
222g
Rustlers
2 Classic Cheeseburgers
5
£2.50
£1.13 per 100g
145g
Rustlers
The Epic Double Cheeseburger
13
£1.85
£1.28 per 100g
146g
Rustlers
Classic Hot Dog
38
£1.85
£1.27 per 100g
Related Products
QUICKSTERS
All Day Breakfast Sausage Muffin
£1.39
Toby Carvery
All Day Breakfast Loaded Yorkie
£4.75
350g
Tesco
All Day Breakfast
106
£2.65
£0.76 per 100g
Iceland
All Day Breakfast
137
£2.65
400g
Sainsbury's
All Day Breakfast
27
£4.15
£1.04 per 100g
425g
Fray Bentos
All Day Breakfast Pie
4
£2.00
£0.47 per 100g
Tesco Plant Chef
All Day Breakfast Sandwich
48
£3.00
Ginsters
All Day Breakfast Roll
13
£1.50
EAT & GO
All Day Breakfast Sandwich
£2.59
CRESTWOOD
All Day Breakfast Wraps
£1.65
£0.83 each
Related Searches
Rustlers
Ready Meals