Today's Deals
Help Guides
Download App
Sol de Janeiro
Cheirosa 40 Hair & Body Fragrance Mist 8.1 fl oz.
240ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£24.96
£29.25
£10.40 per 100ml
VISIT
Ebay
£29.90
£12.46 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sol de Janeiro prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£24.96
Usually
£31.20
Highest
£37.95
£24.96
Supermarket Alternatives
Asda
Musk Body Fragrance Amber Musk 75ml
£1.00
£1.33 per 100ml
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Sainsbury's
Scented Room Spray Seaside Walk
£6.00
Tesco
Spring Fresh Air Freshener Spray 300ml
£1.00
£0.33 per 100ml
Good to know
Fragrance notes include black amber plum, crème de cassis, jasmine blooms, Brazilian orchid, vanilla woods and warm musk
PETA-approved cruelty-free, vegan, gluten-free and phthalate-free
Made in USA
Reviews
4.8
3,692 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Sol de Janeiro
Perfumes
Body Sprays
Sprays
Body Mists