Today's Deals
Help Guides
Download App
ManCave
Cedarwood Shower Gel
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£3.86
£1.93 per 100ml
VISIT
Waitrose
£3.86
£1.93 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£5.50
£2.75 per 100ml
£2.75 NECTAR
VISIT
Boots
£5.75
£2.88 per 100ml
VISIT
Ebay
£5.86
£5.74
£2.93 per 100ml
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how ManCave prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.86
Usually
£5.80
£3.86
Sizes
200ml
Best Value
Cheapest
£3.86
£1.93 per 100ml
500ml
£11.50
£2.30 per 100ml
Supermarket Alternatives
Superdrug
Fruity Shower Gel Candyfloss
£0.90
Waitrose
Essential Sensitive Shower Gel
£0.75
Morrisons
Nourish Natural Jojoba & Chamomile Extracts Shower Gel
£0.99
Tesco
Shower Gel Lightly Fragranced 300ml
£0.60
£0.20 per 100ml
Good to know
Gently cleanses skin
Invigorates senses
Contains 12 essential oils
Naturally derived ingredients
Natural defence
Cruelty free
Vegan friendly
Fresh and woody fragrance
Enriches and hydrates skin
Formulated with Cedarwood Oil, L-Arginine and Tea Tree
see more
Reviews
3.7
6 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
"I love cologne and smelling nice and would suggest avoiding this body wash"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ManCave
200ml
ManCave
Nordic Spa Shower Gel
1
£3.86
£1.93 per 100ml
Related Products
225ml
Lynx
Ice Chill Shower Gel
63
£1.50
£0.67 per 100ml
500ml
Lynx
Africa Shower Gel XXL The Fragrance
435
£2.50
£0.50 per 100ml
250ml
Original Source
Lime Shower Gel
73
£0.57
£0.23 per 100ml
225ml
Lynx
Epic Fresh Grapefruit & Tropical Pineapple Shower Gel
366
£1.25
£0.56 per 100ml
400ml
Dove
Men+Care Clean Comfort Body & Face Wash Shower Gel
239
£2.63
£0.66 per 100ml
450ml
Simple
Kind to Skin Refreshing Shower Gel
190
£1.87
£0.42 per 100ml
900ml
Lynx
Pump Shower Gel Black
45
£4.00
£0.44 per 100ml
500ml
Bulldog
Skincare Original Shower Gel
223
£3.50
£0.70 per 100ml
400ml
L'Oreal
Men Expert Hydra Energetic Shower Gel XL
26
£2.69
£0.67 per 100ml
450ml
Sanex
Zero% Sensitive Skin Shower Gel Gentle Moisture Bottle
1,079
£2.50
£0.56 per 100ml
Related Searches
ManCave
Shower Gels
Body Washes