Today's Deals
Help Guides
Download App
Steens
Raw Manuka Honey MGO 515+
225g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Steens
Raw Manuka Honey MGO 515+
VIEW
Steens
Manuka Honey MGO100+ Squeezy
340g
VIEW
Rowse
Manuka Honey MGO 500+ 15+
225g
VIEW
Steens
Manuka Honey UMF10+ Squeezy
VIEW
Today's Price
Lowest
£19.00
Usually
£30.00
Highest
£36.96
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Clear Honey 454g
£1.75
£0.39 per 100g
Asda
Runny Honey 454g
£1.75
£0.39 per 100g
Sainsbury's
Runny Honey 720g
£2.30
£0.32 per 100g
Morrisons
Pure Clear Honey
£1.75
Waitrose
Essential Pure Set Honey
£1.65
see more
Good to know
Whole Comb Crushed
Unique WHC technology removes wax
Certified UMF
Independently certified purity and quality
Contains at least 515mg/kg MGO
Unpasteurised
Raw and unpasteurised to retain goodness
BPA free
New Zealand origin
see more
Reviews
3.8
11 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"This is the first time I've ever bought manuka honey- Steens organic"
"I love the thicker and grainy taste"
"I love the raw honey texture and taste"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Steens
Honeys
Manuka Honeys