Today's Deals
Help Guides
Download App
Yeo Valley
Organic Strawberry Yogurt
110g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.60
£0.59 per 100g
£2.10 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Yeo Valley prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.79
Usually
£2.60
£2.60
Sizes
4 x 110g
£2.60
£0.59 per 100g
450g
Best Value
Cheapest
£1.75
£0.39 per 100g
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Honey & Stem Ginger Yogurt Single
£1.00
Morrisons
Strawberry Protein Yoghurt
£0.95
Asda
Low Fat Strawberry Yogurt 450g
£0.95
£0.21 per 100g
Tesco
Lemon Curd Yogurt 150g
£1.00
£0.67 per 100g
Sainsbury's
Natural Yoghurt 1kg
£1.70
£0.17 per 100g
see more
Good to know
Earn 10 Yeokens
Discounts, goodies & prizes
Events in the Valley
Great stuff to do at home
Trips, treats & more
Organic British Milk
Gluten free
Suitable for vegetarians
Unashamedly good quality
West Country Dairy
see more
Reviews
5.0
20 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very enjoyable yogurt for the whole family "
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Yeo Valley
110g
4
Yeo Valley
Organic Fruity Favourites Yogurt
21
£2.60
£0.59 per 100g
450g
Yeo Valley
Organic Raspberry Bio Live Yogurt
26
£2.25
£0.50 per 100g
45g
6
Yeo Valley
Little Yeos Organic Strawberry & Raspberry Yogurt
12
£2.15
£0.80 per 100g
100g
4
Yeo Valley
Organic Strawberry Kefir Yogurt Gut Health 4x4x100g
39
£2.60
£0.65 per 100g
350g
Yeo Valley
Organic Mango & Passionfruit Kefir Yogurt
302
£2.00
£0.57 per 100g
100g
4
Yeo Valley
Organic Raspberry Kefir Yogurt
94
£2.00
£0.50 per 100g
Yeo Valley
Organic Little Yeos Kids Yogurt and Oats Pots
£2.25
85g
4
Yeo Valley
Organic Little Yeos Fruity Favourites Yoghurts
164
£1.50
£0.44 per 100g
100g
4
Yeo Valley
Organic Mango & Passionfruit Kefir Yogurt 4x4x100g
306
£2.00
£0.50 per 100g
450g
Yeo Valley
Organic Vanilla Whole Milk Yogurt
23
£2.25
£0.50 per 100g
Related Products
110g
4
Rachel's
Organic Luscious Fruits Multi Yogurt & Cherry Strawberry
123
£2.75
£0.63 per 100g
200g
Arla
Protein Strawberry Yogurt
113
£1.00
£0.50 per 100g
200g
Arla
Protein Strawberry Yogurt
69
£1.00
£0.50 per 100g
160g
Muller
Light Fat Free Strawberry Yogurt
93
£0.62
£0.39 per 100g
150g
Longley Farm
Strawberry Yogurt
19
£0.62
£0.41 per 100g
25g
4
Strings & Things
Yollies Strawberry Yogurt Lolly
80
£1.75
£1.75 per 100g
136g
Muller
Corner Strawberry Yogurt with Compote
108
£0.62
£0.46 per 100g
450g
Onken
Biopot Fat Free Strawberry Yogurt 0% Fat
55
£1.50
£0.33 per 100g
169g
Nomadic
Strawberry Oat Clusters
9
£1.65
£0.98 per 100g
210g
Muller
X MYProtein Strawberry Yogurt
£1.50
£0.71 per 100g
Related Searches
Yeo Valley
Yoghurts
Snack Pots
Dessert Pots